Gaismas iela 6A, Salaspils, LV-2121
info@buvdarbi.lv
+371 29465770
Mēs uzcelsim Jūsu sapņu māju!

03.04.2019 Jaunas dzīvojamās mājas būvniecība, Rīgā!

Uzsākam jaunas dzīvojamās mājas būvniecību Rīgā! Projekta ietvaros veiksim apjomīgus ēkas nesošo konstrukciju betonēšanas un mūrēšanas darbus. Sarežģīto grunts apstākļu dēļ, ēkas pamatu risinājums paredz 32 FDP tipa urbtos pāļus 8 metru dziļumā, zem visām nesošajām sienām! Ēkas pirmā stāva grīdu veidos dzelzsbetona plātne uz kuras tiks mūrētas keramzītbetona bloku nesošās sienas. Ēkas pirmā un otrā stāva pārsegumi paredzēti no dzelzbetona plātnēm, Kurus balstīs nesošās sienas un dzelzsbetona kolonnas. Jumta segumam tiks izmantots Cosmofin membrāna, kas sevi ir jau pierādījusi, kā labākais, lēzeno jumtu apdares materiāls.

25.06.2018 Dzīvojamās mājas būvniecība, Baltezerā!

Uzsākam jaunas dzīvojamās mājas būvniecību Garklanes novada, baltezerā. projekta ietvaros veiksim lentveida pamatu betonēšanu, nesošo sienu mūrēšanu, no keramzītbetona blokiem. Starpstāvu dzelzsbetona pārseguma betonēšanu. Jumta montāža un fasādes apdare tiks uzticēta atsevišķai kompānijai!

11.06.2018 Dzīvojamās mājas būvniecība Siguldā!

Uzsākam jaunas dzīvojamās mājas būvniecību Siguldā! Projekta ietvaros veiksim pamatu montāžu no saliekamajiem dzelzsbetona blokiem, nesošo sienu mūrēšanu no Bauroc gāzbetona blokiem un Jumta nesošo konstrukciju un dakstiņu montāžu!

26.10.2017 Dzīvojamās mājas būvniecība Rīgā!

Sākam darbu pie jaunas dzīvojamās mājas būvniecības Rīgā! Projekta ietvaros veiksim nesošo sienu mūrēšanu no keramzītbetona blokiem fibo Efekt 250mm, jumtu nesošo konstrukciju montāžu un jumta seguma Rannila Classic ieklāšanas darbus. Kvalitatīvus lentveida pamatu betonēšanas darbus šajā objektā veica: www.betonadarbi.lv

21.08.2017 Dzīvojamās mājas būvniecība Salaspils novadā!

Uzsākam jaunas dzīvojamās mājas būvniecību Salaspils novadā! Projekta ietvaros veiksim Lentveida pamatu betonēšanu, nesošo sienu mūrēšanu no keramzītbetona blokiem, starpstāvu pārseguma konstrukciju montāžu un  jumta seguma- membrānas  ieklāšanas darbus!

19.07.2017 dzīvojamās mājas rekonstrukcija-būvniecība Salaspils novadā!

Esam uzsākuši jaunas dzīvojamās mājas rekonstrukcijas – būvniecības darbus Salaspils novadā! Projekta ietvaros veiksim esošās ēkas jumta seguma nomaiņu, demontējot veco šīfera segumu un ieklājot jaunu tērauda profila jumta segumu. Veiksim jaunas ēkas piebūves būvniecību. Nesošo sienu mūrēšanu veiksim no Ytong 400mm blokiem, izbūvēsim jaunu jumta konstrukciju un ieklāsim tērauda profila jumta segumu!

29.03.2017 dzīvojamās mājas būvniecība, Ikšķilē!

Sākam jaunas dzīvojamās mājas būvniecību Ikšķilē! Projekta ietvaros veiksim nesošo sienu mūrēšanu no AEROC gāzbetona blokiem. Starpstāvu pārseguma montāžu no  saliekamajiem dzelzsbetona paneļiem un jumta nesošo konstrukciju un tērauda profila seguma jumta montāžas darbus!

01.08.2016 Dzīvojamās mājas būvniecība!

Uzsākam jaunas dzīvojamās mājas būvniecību, Jūrmalā! Projekta ietvaros veiksim nesošo ārsienu un iekšsienu mūrēšanu no gāzbetona blokiem, starpstāvu, dzelzsbetona pārseguma betonēšanu, jumta konstrukciju un jumta seguma montāžas darbus.

19.07.2016 Dzīvojamās mājas būvniecība!

Esam uzsākuši, jaunas dzīvojamās mājas, I.kārtas būvniecības darbus, Salaspils novadā! Projekta ietvaros veiksim nesošo sienu mūrēšanu no porotherm blokiem un starpstāvu pārseguma, betonēšanas darbus! Pamatu izbūvi veicām jau 2014.gada rudenī, sadarbībā ar: betonadarbi.lv

30.03.2016 Dzīvojamās mājas būvniecība!

Uzsākam jaunas dzīvojamās mājas būvniecības darbus, Dreiliņos, Stopiņu novadā! Projekta ietvaros veiksim nesošo sienu mūrēšanu no keramzītbetona blokiem, dzelzsbetona starpstāvu pārseguma montāžu, jumta konstrukciju un “rannilla”seguma montāžas darbus!

 

 

29.02.2016 Dzīvojamās mājas būvniecība!

Esam noslēguši jaunu būvniecības līgumu par dzīvojamās mājas būvniecību Rīgā! Līguma ietvaros veiksim nesošo sienu, starpstāvu pārseguma, jumta konstrukciju ar segumu būvniecību! Visus būvniecības darbus veiks tikai mūsu būvniecības speciālisti!

11.09.2015 Spāru svētki!

Svinam spāru svētkus Mārupes mājai! Esam pabeiguši nesošo sienu,dzelzsbetona paneļu un jumta konstrukcijas montāžas darbus!

03.09.2015 Dzīvojamās mājas būvniecība!

Uzsākam I.kārtas būvniecības darbus, dzīvojamai mājai,Salaspils novadā! I.Kārtā veiksim pirmā stāva nesošo sienu un dzelzsbetona pārseguma izbūvi! Mājas nesošās sienas tiks mūrētas no keramzīta betona blokiem.Starpstāvu pārsegums būs no dzelzsbetona plātnes! Jumta nesošās konstrukcijas no koka, ar tērauda dakstiņu veida profila jumta segumu!  Šajā objektā 2014.gada vasarā veicām arī pamatu betonēšanas darbus!

24.08.2015 Uzsākam jaunas dzīvojamās mājas būvniecību!

Uzsākam jaunas vienstāvu dzīvojamās mājas būvniecību,Ikšķiles novadā! Mājai paredzēts uzbūvēt nesošās sienas no AEROC 300mm blokiem,savukārt pārsegums un jumts tiks veidots no  koka konstrukcijas.Jumta segums Ranilla classic!

10.03.2015 Dzīvojamās mājas būvniecība!

Uzsākam jaunas privātmājas būvniecību,Mārupes novadā! Šajā objektā mēs veiksim nesošo sienu mūrēšanas darbus no keramzītbetona blokiem , dzelzsbetona pārseguma paneļu montāžu un lēzenā jumta ar PVC pārklājumu izbūvi.

20.01.2015 Spāru svētki!

Mums šogad pirmie spāru svētki! Esam pabeiguši I kārtas būvdarbus dzīvojamās mājas būvniecībai Rīgā. Pirmajā būvniecības kārtā paveicām lentveida pamatu izbūvi, nesošo sienu mūrēšanu,dzelzsbetona pārseguma izbūvi un koka konstrukciju izbūvi jumtam un piebūvei. Nākamajā kārtā veiksim jumta seguma ieklāšanu, ārējās un iekšējās apdares darbus,inženiertīklu izbūvi.

19.11.2014 Uzsākam jaunas dzīvojamās mājas būvniecību!

Uzsākam jaunas dzīvojamās mājas būvniecību Rīgā! Pēc veiksmīgas pamatu būvniecības, ļoti sarežģītos apstākļos, klienti novērtēja mūsu profesionālo darbu un uzticēja veikt arī tālāko mājas būvniecību. Mūsu  uzņēmuma meistari veiks sienu, dzelzsbetona starpstāvu pārseguma un jumta būvniecības darbus!Tā kā tuvojas ziema, mēs darbus veiksim ziemas apstākļos, paredzot visas nepieciešamās darbības, lai nodrošinātu kvalitatīvu rezultātu! Visus būvdarbus vadīs un pārraudzīs diplomēts būvdarbu vadītājs!

Finansējuma piesaiste mājas fasādes apdarei! 26.09.2014

Lai neapstādinātu būvniecības darbus un pienācīgi sagatvotos ziemas sezonai , uzsākam dzīvojamās  ēkas fasādes siltināšanas darbus, piesaistot mūsu finanšu resursus! Šādā veidā mēs veicinām būvniecības gaitu un mūsu klientam ir iespēja atlikt maksājumu par veicamajiem darbiem, līdz nākamajai būvniecības sezonai. Šādi mēs apliecinām saviem klientiem , ka esam stabili un uzticami sadarbības partneri!

Darbaspēka jaunumi!

Mūsu komandai ir pievienojušies divi pieredzējuši un atbildīgi namdari ar skandināvijas pieredzi! Šobrīd mūsu uzņēmumā strādā desmit augsta līmeņa speciālisti, kuri ikdienā veic betonēšanas darbus, mūrēšanas darbus un citus būvniecības darbus! Mūsu uzņēmuma profesionālā darbaspēka politika , ļauj mums pulcēt savā komandā pieredzējušus un kvalitatīvus meistarus! Vasaras brīvdienās devām arī iespēju, diviem,  strādāt gribošiem jauniešiem, apgūt praktiskās būvniecības iemaņas!

Uzsākam jaunas dzīvojamās mājas būvniecību Rīgā!

Esam uzsākuši jaunas dzīvojamās mājas būvniecību Rīgā, Vecāķos. Projektā paredzēts izbūvēt divstāvu keramzītbetona mūra māju, ar dzelzsbetona starpstāvu pārsegumu. Jumta daļa paredzēta no koka konstrukcijām un „Rannilla”tērauda lokšņu jumta segumu. Dzīvojamās mājas vienstāvu daļu veidos koka karkasa piebūve apšūta ar koka apdares dēļiem un tērauda lokšņu jumta segumu. Visus būvniecības darbus veiks mūsu uzņēmuma būvniecības speciālisti, kā arī mūsu pienākumos ietilpst inženierkomunikāciju speciālistu piesaiste un to darbu izpildes kvalitātes kontrole.

Uzsākam dzīvojamās mājas būvniecību Salaspils novadā!

Esam uzsākuši jaunas vienstāvu dzīvojamās mājas būvniecības darbus Salaspils novadā.Projekta ietvaros veiksim lentveida pamatu betonēšanu, sienu mūrēšanas darbus no “Keraterm” blokiem, dzelzsbetona pārseguma betonēšanu un jumta izbūvi!

 

SIA Tilmer turpina uzņēmuma paplašināšanos

Esam izveidojuši jaunu mājaslapu www.buvdarbi.lv, kurā varat uzzināt par jau realizētiem dzīvojamo māju projektiem, uzzināt par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem, ka arī gūt noderīgus padomus privātmāju būvniecības jomā.

Mēs esam profesionāls būvniecības uzņēmums, kurš privātmāju būvniecībā specializējies 14 gadus, pēdējo gadu laikā realizējot ap 70 visdažādāko projektu, tāpēc varam Jums būt uzticams un pieredzes bagāts sadarbības partneris Jūsu sapņu mājas būvniecībā.

Mēs nodrošinām pilnu mājas būvniecības ciklu– sākot no projektēšanas, būvniecības, inženiertehniskiem risinājumiem komunikācijām līdz atslēgas nodošanai klientam.

Līdztekus privātmāju būvniecībai veicam arī industriālo ēku būvniecību un betonēšanas darbus.

Tāpat esam aktīvi sociālajos kontos un labprāt sazināsimies ar Jums arī šajās vietnēs. Tāpēc priecāsimies Jūs redzēt mūsu kontos: draugiem.lv/Tilmer, facebook.com/Tilmer un twitter.com/TilmerLv.

Uz veiksmīgu sadarbību cerot,
Jūsu būvdarbi.lv

Top.LV
Latvijas Reitingi