Gaismas iela 6A, Salaspils, LV-2121
info@buvdarbi.lv
+371 29465770
Mēs uzcelsim Jūsu sapņu māju!

Kāpēc izvēlēties būvdarbi.lv savas mājas būvniecībai?

Esam uzticami sadarbības partneri

Mūsu darbinieki ir pieejami 24 stundas dienā 365 dienas gadā. Mūsu komanda veidota no profesionāliem, pieredzes bagātiem darbiniekiem.

Individuāla un profesionāla attieksme

Mūsu celtās mājas ir kvalitatīvas un funkcionālas ilgtermiņā. Situācijās, kad Jūsu izvēlētais risinājums rada kaut mazākos riskus mājai, tās iedzīvotājiem vai videi, mēs iesakām citus, piemērotākus risinājumus.

Stabila sadarbība

Esam stabils un uzticams sadarbības partneris lielākajiem būvniecības mazumtirgotājiem visā Latvijā. Tas mums nodrošina lielākas būvmateriālu atlaides, ātrākus piegādes termiņus, izdevīgākus apmaksas nosacījumus.

Tehniskais atbalsts

Esam pilnībā aprīkots mūsdienu būvniecības uzņēmums, kuram ir visas nepieciešamās iekārtas un tehnika, lai darbu paveiktu ērtāk un lētāk. Kamēr citi būvnieki meklē, kur iznomāt tehniku, mēs jau esam darbus paveikuši.

Izmaksu kontrole

Detalizēta projekta izmaksu tāme sniegs Jums priekšstatu par visām ar projektu saistītām izmaksām, izvairoties no negaidītiem pārsteigumiem mājas būvniecības gaitā. Tas ļaus Jums pieņemt pareizo lēmumu pār savām finansēm.

Izdevīgāki risinājumi

Sniedzam priekšlikumus par ekonomiski izdevīgākajiem risinājumiem, vienlaikus respektējot Jūsu vēlmes un nemazinot projekta kvalitāti. Jūsu idejas – mūsu pieredze.

Spēcīga un skaidra komunikācija

Būvniecības laikā mēs Jūs lieki netraucēsim, bet tai pat laikā regulāri informēsim par būvniecības norisi, sarežģījumiem vai nepieciešamajām izmaiņām.

Pozitīvas klientu atsauksmes

Mēs novērtējam Jūsu atsauksmes un sniedzam atbildes uz Jūsu jautājumiem.

Top.LV
Latvijas Reitingi