Gaismas iela 6A, Salaspils, LV-2121
info@buvdarbi.lv
+371 29465770
Mēs uzcelsim Jūsu sapņu māju!

Būvējam ilgmūžīgas un funkcionālas mājas

Ikviens topošās mājas īpašnieks vēlas saņemt rūpīgu un efektīvu mājas būvniecības projekta pārvaldību – gan darba izpildes kvalitātes, gan termiņu un budžeta ziņā.

Uzticiet mums savas mājas būvniecību un pārliecinieties, ka profesionāli, uzticami un pieredzes bagāti eksperti ir būtisks atbalsts Jūsu dzīvojamās mājas tapšanā!

Mēs esam profesionāls būvniecības uzņēmums, kurš dzīvojamo māju būvniecībā specializējies 14 gadus, pēdējo gadu laikā realizējot ap 70 visdažādāko projektu.Mēs nodrošinām pilnu mājas būvniecības ciklu– sākot no projektēšanas, būvniecības, inženiertehniskiem risinājumiem komunikācijām līdz atslēgas nodošanai klientam.

Mūsu celto privātmāju raksturīgākas iezīmes ir to funkcionalitāte un ilgmūžība.
Būvniecības pakalpojumus sniedzam visā Latvijas teritorijā. Pateicoties mūsu profesionālās komandas darbam, Rīgā, Salaspilī, Mārupē, Piņķos, Ādažos un citās Latvijas vietās savās jaunajās privātmājās dzīvo laimīgas un saliedētas ģimenes.

Mēs sadarbojamies ar Latvijā un pasaulē zināmiem un atzītiem materiālu ražotājiem un piegādātājiem, nodrošinot to, ka mājas būvniecības procesā izmantoti tikai labākie un piemērotākie materiāli.

Top.LV
Latvijas Reitingi